چت‌بات بارد به جيميل، داکس و گوگل درايو افزوده شد

۳۳ بازديد

چت‌بات بارد به جیمیل، داکس و گوگل درایو افزوده شد

در حالی که دسترسی بارد به ایمیل و اسناد شخصی کاربران باعث ایجاد نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و استفاده از داده‌ها می‌شود، اما گوگل می‌گوید که از این اطلاعات برای آموزش مدل عمومی بارد استفاده نمی‌کند و توسط بازبین‌های انسانی دیده نخواهد شد.

چت‌بات هوش مصنوعی بارد گوگل دیگر محدود به یافتن پاسخ فقط از طریق وب نیست – اکنون می‌تواند Gmail، Docs و Drive شما را اسکن کند تا به شما کمک کند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید.

به گزارش سیناپرس به نقل از ورج، با این قابلیت جدید می‌توانید از بارد بخواهید کارهایی مانند یافتن و خلاصه کردن محتوای یک ایمیل یا حتی هایلایت کردن مهمترین نکات سندی که در Drive ذخیره کرده‌اید را انجام دهد.

طیف وسیعی از موارد استفاده برای این قابلیت‌های ادغامی، که گوگل آنها را افزونه‌ها می‌نامد، وجود دارد، اما آنها قاعدتاٌ می‌توانند شما را از جستجوی کوهی از ایمیل‌ها یا اسناد برای یافتن یک اطلاعات خاص نجات دهند. سپس می‌توانید از بارد بخواهید از آن اطلاعات به روش‌های دیگری مانند قرار دادن آن در نمودار یا ایجاد یک خلاصه مرتب‌سازی‌شده استفاده کند. این ویژگی در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی موجود است.

در حالی که دسترسی بارد به ایمیل و اسناد شخصی کاربران باعث ایجاد نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و استفاده از داده‌ها می‌شود، اما گوگل می‌گوید که از این اطلاعات برای آموزش مدل عمومی بارد استفاده نمی‌کند و توسط بازبین‌های انسانی دیده نخواهد شد. همچنین شما مجبور نیستید که این قابلیت را فعال و استفاده کنید. ابتدا گوگل از شما خواهد خواست که از آن استفاده کنید، و می‌توانید هر زمان که بخواهید آن را غیرفعال نمایید.

جک کراچیک، مدیر محصول بارد، به ورج توضیح داد که می‌توانید با بارد مستقیماً در جیمیل خود جستجو کنید، به عنوان مثال، با قرار دادن @mail قبل از سوال خود. یا، می‌توانید به سادگی بپرسید: «ایمیل من را برای اطلاعات مربوط به پرواز آینده من بررسی کن».

برنامه‌های افزودنی بارد فقط به جیمیل، Docs و Drive محدود نمی‌شوند. گوگل همچنین اعلام کرد که این چت‌بات با Maps، یوتیوب و Google Flights نیز ارتباط خواهد داشت. این بدان معناست که اکنون می‌توانید از بارد بخواهید اطلاعات پرواز را به صورت آنی دریافت کند، جاذبه‌های اطراف را بیابد، ویدیوهای یوتیوب را در مورد یک موضوع خاص نمایش دهد و موارد دیگر. گوگل این سه افزونه را به صورت پیش‌فرض فعال می‌کند

https://stenews.ir

https://www.openlearning.com/u/rivkabull-s18059/

https://www.bitsdujour.com/profiles/Ya3aZs

https://www.zillow.com/profile/RivkaBull2

https://qooh.me/RivkaBull2

https://list.ly/RivkaBull2/lists

https://www.divephotoguide.com/user/RivkaBull2

http://www.wikidot.com/user:info/rivka-bull

https://www.creativelive.com/student/rivka-bull?via=accounts-freeform_2

https://www.veoh.com/users/RivkaBull2

https://www.pearltrees.com/rivkabull2#item542646322

http://onlineboxing.net/jforum/user/profile/251826.page

https://www.adaxes.com/questions/user/RivkaBull2

https://active.popsugar.com/@RivkaBull2/profile

https://www.hackathon.io/users/434805

https://www.yelp.com/user_details?userid=AGR8Q6008zUNH2h4v_gZXA

https://shootinfo.com/author/rivkabull2/?pt=ads

https://gab.com/RivkaBull2

https://cutt.ly/bwc7ypVg

https://is.gd/tB6zH7

https://shrtco.de/toCc4d

برای ایجاد یک حساب Gmail بدون نیاز به شماره تلفن، می‌توانید از گزینه "باز کردن حساب Google برای من" یا "ساخت حساب" در صفحه ورود به Gmail استفاده کنید. در این مرحله، به جای وارد کردن شماره تلفن، گزینه "شماره تلفن خود را وارد کنید" را انتخاب نکنید و به جای آن روی گزینه "پرش کردن" یا "Skip" کلیک کنید. سپس اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد حساب را وارد کنید، از جمله نام کاربری، رمز عبور، تاریخ تولد و آدرس ایمیل جایگزین. پس از این مراحل، حساب Gmail شما بدون نیاز به شماره تلفن ایجاد خواهد شد.

 

لازم است بدانید که جیمیل بدون شماره دادن ممکن است از سطح امنیت بالایی برخوردار نباشد. توجه داشته باشید که این مراحل ممکن است با تغییرات در واسط کاربری Gmail تغییر کند، بنابراین بهتر است در هنگام ساخت حساب، دقیقاً مراحل جاری را بررسی کنید و با توجه به ورژن جدید Gmail، اقدام به ایجاد حساب بدون شماره تلفن کنید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.